Topçular Mah. İşgören Sok. No. 5
Demirkapı Sanayi – Eyüp / İSTANBUL

Adresimiz:
Topçular Mah. İşgören Sok. No. 5
Demirkapı Sanayi – Eyüp / İSTANBUL

Tel: 0212 512 4867 – 0212 511 09 56
e mail: info@siltsan(nokta)com – siltsan@hotmail(nokta)com
Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma: 09:00-18:00 / C.tesi: 09:00 – 13.30

Sık Sorulan Sorular / SSS

Aşağıda genel bilgilendirmeler yer almaktadır. Detaylara sayfanın en altında bulunan SSS/FAQ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadardır?

Sipaiş verdiğiniz ürünleri adresimizden elden alabilirsiniz. Uzaktan sipariş veren müşterilerimiz için KDV hariç 250 TL. üzeri siparişlerinizde kargo ücreti KARGO DAHİL kampanyası kapsamında tarafımızdan ödenir. Bu miktarın altındaki siparişlerde ve ürün sayfasında açıklama kısmında kargo ücretinin dahil olmadığı belirtilen ürünlerde (standart madalyalar, spor kupaları), anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile ücreti alıcı tarafından ödenmek üzere indirimli gönderilir. İndirimli kargo ücretinin kargo tesliminde alıcı tarafından değil, gönderimde tarafımızdan ödenmesi istenirse ürün bedeli havalesine ilave edilmeli ve tarafımıza  bildirilmelidir. Bu durumda kargo ücreti 15 tl olarak fixlenmiştir. Standart madalya ve kupalar kargo dahil kampanyasına dahil değildir.

Ödeme yöntemi nedir?

Ödemelerinizi elden yada banka havalesi ile doğrudan banka hesap numaramıza yapabilirsiniz.
Kredi kartı ile de tek çekim ödeme yapılabilmektedir.

Teslimat süresi nedir?

Ürünlerimiz ortalama 3-15 gün içerisinde siparişinize uygun mamul haline getirilerek kargoya verilmektedir.

Bilgilerim güvende mi?

Tüm üyelerimiz ve müşterilerimizin bilgileri şifreli database altında korunmakta ve etik olarak ve firma çıkarları açısından üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

Siparişimden sonraki süreç nedir?

Sipariş iş avansının havalesi ve gerekli donelerin teslimi yada onayı ile kesinleşmiş olur. Ürünlerin hazırlanmasını takiben fotografı paylaşılır ve kalan bakiyenin ödenmesi ile kargoya teslimi yapılır. Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza kargolanacaktır.

Fatura için neler gereklidir?

Fatura almak için maliye bakanlığınının zorunlu olarak istediği firma ünvanı, adres bilgileri ve vergi dairesi ve numarasının tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Fiş kesiminde cari bilgiler gerekmemekte yanlız kargo adresinin bildirilmesi yeterli olmaktadır. Yürürlükteki mevzuata göre ürettiğimiz ürünlerde Fatura ve Fiş %18 KDV ye tabidir.

İletişim Formu

E-posta göndermek için aşağıdaki formu kullanınız.

Dosya gönderim limiti 5 Mb ile sınırlıdır.